TR | EN

1994 yılında “Canmed” olarak Türkiye’ye sağlık sektöründe ekibimizle güvenilir hizmet vermek için çıktık yolumuza. Nitekim, geride bıraktığımız uzun yıllarda ülkemiz için dünyadaki sağlık trendlerini takip edip, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İspanya, Almanya, İsviçre gibi Avrupa ülkelerinden mümkün olan son teknoloji tedavi yöntemlerini başarı ile pazarlamaktayız, tüm Türkiye de her ilimize hizmet götürdük ve götürmekteyiz. Bunun gururunu ve onurunu tüm ekibimizle her zaman hissediyoruz.


Bunun yanında; son yıllarda özellikle “Tropikal” alanda Yaş Meyve-Sebze konusunda çeşitli araştırmalar yapmaktayız. Tropikal lezzetleri ülkemize daha etkili, daha kaliteli ve de en önemlisi alım gücünü gözeterek daha ucuza getirmek için 2017 yılında “Tropikal Yaş Meyve-Sebze” ithalatlarımıza başladık. Bu anlamda; Muz, Avokado, Ananas, Mango, Zencefil, Passion Fruit ve diğer yeni lezzetleri ülkemize getiriyoruz.

İstanbul merkezli depomuzdan günlük sevkiyatlarımızla müşterilerimize her gün en taze şekilde teslimatlarımızı yapıyoruz.

Ankara merkezli ofisimizden de günlük sevkiyatlarımızın takibini ve dünyadaki yeni gelişmeleri gıda bölümünden alanında uzman kişilerce takip ediyoruz.

Dünya genelindeki organizasyonlarımızla, her hafta rutin bir şekilde tropikal lezzetleri ülkemize ithal etmekteyiz.

Yurt içi ve Yurt dışında çeşitli yerlerde yatırımlarımız ve Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir ve amacımız hem yerli piyasaya tropikal lezzetleri getirmek, hem de dış piyasaya ihracat yapıp ülkemiz ekonomisine katkı payı oluşturabilmektir.

Ülke çapında kendini kanıtlamış, geniş satış ağına sahip öncü marketler ile tedarik anlaşmaları yapmış ve programlar dahilinde sürekli taze, kaliteli ve ucuza lezzet sunmaya devam ediyoruz.

Kontrollü adımlarla ülkemizin tamamına hizmet vermek istiyoruz ve bunun için profesyonel ekibimizle var gücümüzle çalışmaya, yeni anlaşmalar yapmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

Canmed